Fillojnë telashet për Luizin? Modelja që harxhon 2 mijë euro kemra në muaj do futet në ‘Big Brother’

Sot , e shtunë pritet të futen banorë të rinj në Big Brother VIP Albania. Një prej tyre përflitet të jetë prezantuesja e njohur Erjola Doçi.Kjo e fundit deri më tani nuk ka konfirmuar lajmin, por ka komentuar disa herë që i pëlqen si sfidë.

Kujtojmë që Erjola ka qenë pjesë edhe e formatit përafërsisht të njëjtë “Kepi i Tundimeve”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: