Behen gati VIP-at e rrinj që do ia marrin fitoren Luizit në ‘Big Brother’(Emrat)

Sor është prime i radhës ne Big Brother ,ku Luizi dhe Olta pritet të jenë në nominim kokë më kokë për të martën pasi kanë thyer rregullin e lojës me litar gjatë javës. Sigurisht që do jetë si gjithmonë një natë e gjatë me debate të forta, surpriza të shumta, nominime dhe hyrje të rej . Banori i radhës që do të bëhet pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri është prezantuesi dhe ish-basketbollisti i njohur nga Kosova.

Demokracia.com mëson se banori më i ri në BBVA2 është Shpat Kërleshi. Shpati vjen nga qyteti i Gjakovës dhe është prezantues në emisionin “Për ditë të mbarë” që transmetohet në RTV21.

Karriera e tij është më e gjerë, Shpati është një ish basketbollist i KB “Vëllaznimit” ku ishte pjesë e turneut të madh të universiteteve që mbahej në Kroaci, ku Universiteti i Prishtinës që përfaqësohej nga ai, fitoi vendin e parë.

Ndërkohë që është përmendur shumë gjatë kësaj jave edhe emri i Erjola Docit, modeles së njohur, pjesë e Top Channel. Po ashtu është përfolur edhe për aktorin Elvis Pupa.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: