E rëndë në Devoll/ 48-vjeçari i dehur, trondit familjarët var veten në banesë

Një 48 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Devoll. Sipas të dhënave paraprake, dyshohet se 48-vjeçari i identifikuar si Florian Muçka, nga Mirasi, ka qenë në gjendje të dehur. Ai është gjetur i varur në banesë ditën e sotme nga familjarët e tij. Kanë qenë këta të fundit që kanë lajmëruar policinë.

Ndërkohë, policia po kryen veprimet hetimore lidhur me ngjarjen.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: