E fundit/ Tërmeti lëkund vëndin …

Lëkundje tërmeti janë regjistruar rreth orës 18:43 ne vendin tone. Sipas Emsc tërmeti ka qenë me epiqendër 13 kilometra nga qyteti i Lushnjes dhe 23 kilometra nga Elbasani, me një magnitudë prej 4.1 ballë ,të shkallës rihter dhe në një thellësi prej 2 kilometrash.

Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë si dhe në disa qytete të tjera te Shqiperisë se mesme.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: