Ndërpritet interneti, përdoruesit e Vodafone probleme në të gjithë vendin

Përdoruesit e kompanisë celulare Vodafone Albania po hasin vështirësi me përdorimin e internetit prej gati një ore. Mësohet se ky është një problem i përgjithshëm i kompanisë në të gjithë vendin. Jo vetëm abonentët e telefefonisë celulare që përdorin rrjetin 4G, por të prekur janë dhe ata që kanë rrjetin e internetit fiks.

Deri më tani s’ka një reagim zyrtar nga kompania për të sqaruar abonentët dhe të bëhet me dije se deri kur do të zgjasë ky defekt.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: