“Xhelozia për një djalë”/ Shoqet e klasës godatasin 30 herë me thikë 12-vjeçaren…

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Gjermaninë. Një 12-vjeçare është goditur 30 herë me thikë nga dy shoqet e saj të klasës, të moshave 12 dhe 13 vjeç. Gazeta gjermane ‘Bild’ shkruan se shoqet e kanë vrarë Luise për një djalë. Ajo çfarë e bën ngjarjen më rrëqethëse është se, pak orë pas vdekjes së Loises, dy vajzat kanë postuar video në TikTok duke qeshur dhe kërcyer. Menjëherë pas publikimit të ngjarjes, llogaria e 13-vjeçares në rrjetin social ‘TikTok’ është mbyllur.

Louise është shpallur e zhdukur më 11 mars, pasi flinte në shtëpinë e shoqes 13 vjeçare në lagjen Hohenhain, dy milje larg shtëpisë së vetë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: