Tërmet” ne Big Brother, rikthehen Kiara, Efi, Bledi dhe Ronaldo

Kiara, Efi, Bledi dhe Ronaldo, janë 4 ish-banorë që futen sot sërish në BBV për të nisur edhe njëherë këtë eksperiencë. Pas daljes së Olta Gixharit mbrëmjen e sotme nga BBV, e cila e përmalluar për të birin vendosi të largohet, Big Brother riktheu 4 emra mjaft të bujshëm duke ringjallur sërish shtëpinë….

Nga ana tjetër opinionisti Arbër Hajdari nuk i kurseu thumbat ndaj tyre. “Do ju duhet ndonjë freskuese t’i bëjnë fresk Luizit”, tha Arbri teksa shtoi për Kiarën: Tani nuk të duhet më hapësirë!


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: