Tom Doshi i çon mesazhin Bardhit: “E çmontova krejt PD në Shkodër…!

Në emisionin “Të PaEkspozuarit” u fol ndër të tjera për Shkodrën dhe Tom Doshin që arriti rezultate spektakolare në këtë bashki, por edhe në krejt Shqipërinë. I ftuar ishte Bardh Spahia, kryetari aktual në Shkodër, i cili humbi thellë përballë Benet Becit. Spahia aludoi për PSD se si i ka marrë votat, ndërkohë që Ylli Rakipi kërkoi që me jep një fakt në lidhje me këtë akuzë.

Por Spahia nuk dha asnjë fakt…. Rakipi itha live se me sapo më erdhi një sms nga Tom Doshi që shkruan….. “E çmontova krejt Partinë Demokratike në Shkodër, këtë thuaj Bardhit”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: