Eli Fara feston ditlindjen nuk do ta besoni sa vjeç mbush…

Eli Fara është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar.
21 Maji është një ditë e veçantë dhe e shënuar për të, pasi festoi ditëlindjen e saj të 56-të.
Eli është një nga këngëtaret që vështirë se plaket…e bukur, plot sharm e elegante mbetet gjithnjë. Ka qenë vajza, Marina, që i bëri një dedikim mjaft të bukur në “Instagram”- in e saj, teksa publikoi një foto të Elit me buqetën e luleve dhuratë.

Perëndesha ime të uroj të bëhesh 100 vjeç të dua më shumë se gjithçka në këtë botë .Falenderoj zotin se kam gjithçka që më duhet për të qënë e lumtur dhe kjo je ti .Zoti të të japë shëndet të dua pafund e bukura ime !” shkruante ajo poshtë fotos, ku këngëtarja duket shumë në formë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: