Tërmet në kufirin midis Shqipërisë dhe Greqisë, ja epiqëndra…

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë mesnatë në kufirin mes Greqisë dhe Shqipërisë. Sipas Emsc një tërmet me magnitudë 3.3 ballë i shkallës Rihter është regjistruar në orën 23:07 ,19.4 kilometra në veriperëndim-të Kosturit.

Ndërsa thellësia llogaritet në 10 kilometra.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: