E rëndë në Greqi/ Prindërit gjejnë të mbytur djalin në pishinë…

Një tragjedi ka ndodhur mesditën e së premtes në Kefaloni në Greqi. Një 3 vjeçar është gjetur pa jetë në një pishinë në një vilë private. Ka qenë nëna e djalit që e ka parë në pishinë dhe e alarmuar ka lajmëruar bashkëshortin, i cili e ka nxjerrë menjëherë nga uji.

Ai është dërguar menjëherë në spital, por për fat të keq mjekët nuk kanë mundur të bëjnë asgjë pasi ishte shumë vonë dhe 3 -vjeçari kishte humbur jetën.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: