Edi Rama mbërrin sot në Korçë, gati për takimin falenderues….

Kryeministri Edi Rama vijon turin falenderues për zgjedhjet e 14 majit ku PS mori mbi 50 bashki në rang vendi. Sot në orën 15:30 do të zhvillojë takimin falenderues në Qytezën e Femijeve Korçë.

PS fitoi 6 nga 6 bashkitë e qarkut Korçë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: