27-vjeçari nga Korça ngre alarmin në polici: “Kam humbur kontaktet me babain,vuan nga skleroza…

Më datë 03.06.2023, në Komisariatin e Policisë Korçë është paraqitur shtetasi R. A., 27 vjeç, banues në Korçë, i cili ka kallëzuar se më datë 31.05.2023, është larguar nga banesa babai i tij, shtetasi M. A., 63 vjeç, i cili sipas deklarimit të 27-vjeçarit, vuan nga sëmundja e sklerozës dhe e diabetit.

Punohet për gjetjen e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: