Përndoqi me makinë 29-vjeçaren në Pogradec, vihet në pranga 37-vjeçari…

Në vijim të informacionit të datës 03.06.2023, që bënte fjalë për fillimin e procedimit në gjendje të lirë ndaj shtetasit M. T., 37 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec, pasi kishte shqetësuar nëpërmjet telefonit një 29-vjeçare, ju informojmë se specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec

ndaluan me iniciativë 37-vjeçarin, pasi ditën e djeshme ka përndjekur me automjetin e tij, këtë shtetase.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: