Moderatori ‘shpërthen’ ndaj vajzave: “Shkojnë në jug se e dinë që janë çunat e Londrës dhe Spanjës, duan t’ju paguajnë dreka me karkaleca dhe resortin…

Moderatori Ronaldo Sharka i ftuar ditën e sotme në “E Diell” nuk i ka kursyer aspak komentet e tij pikante. Ai është shprehur se vajzat shkojnën në jug sepse e dinë që aty mund të kapin çunat me lekë. Ndër të tjera ai ka treguar gjithashtu se pikërisht këto vajza që shkojnë dhe kërkojnë çunat e Londrës dhe Spanjës,

kërkojnë gjithashtu t’ju paguhen drekat e shtrenjta, dhomat luksoze të resorteve apo të tjera detaje luksi si këto.

“Shumica e gocave shkojnë në jug që të qerasen, t’ju paguhet dhoma në resorte me 300 euro nata, t’ju paguhet dreka me karkaleca.

Ky nuk është paragjykim. Ato e dinë që aty janë çunat që vijnë nga Londra dhe Spanja”- tha Ronaldo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: