Tërmet në tregun valutor/ Leku zhyt në greminë Euron, Dollarin ,Paundin…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 94.3 lekë dhe shitet me 95.5 lekë. Monedha evropiane euro do të blihet me 104 lekë dhe do shitet me 104.8 lekë. Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 107 lekë,

ndërsa paundi britanik do blihet me 121 lekë dhe do shitet me 122.2 lekë

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: