“I kapa mat në shtëpinë ku bashkëjetonim”/ Ish-Miss Universe rrëfen si e tradhtoi i dashuri…

Ish-missi Daniela Shima, një nga konkurrentet e spektaklit “Love Story”, ka rrëfyer tradhtinë e të dashurit, me të cilin kishte disa vite e lidhur dhe bashkëjetonin. Ajo tha se e kishte kapur mat në shtëpinë ku bashkëjetonin dhe se më pas janë ndarë.

Me këmbënguljen e moderatores Rozana Radi ajo ka treguar dhe detaje

Isha këtu, sa bukur. Pse s’më morët videografe. Isha e qetë. Kisha ditë që e kisha kuptuar.

Ishte aq i zoti sa që i fshihte mesazhet”, rrëfeu modelja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: