Luizi Ejlli reagon për komentet negative që i bëjnë Kiarës në rrjet: “Lëreni rehat. Çfarë ju ka bërë Kiara ju?

Pas daljes nga shtëpia e më e famshme në Shqip?ri, “Big Brother VIP”, komentet kanë vërshuar ndaj ish-banorëve, e sidomos ndaj Luiz Ejllit dhe Kiara Titos. Çdo lëvizje e tyre komentohet shumë, e nuk mungojnë dhe ato negative. Për këto të fundit, fituesi i këtij edicioni të BB VIP ka folur në një video që ka bërë “live” në “Instagram”-in e tij.

Këngëtari i dashur për publikun shprehet se nuk shqetësohet për komentet që merr, por mërzitet për Kiarën, e cila sipas tij mërzitet kur i lexon.

“Unë mërzitem se mërzitet Kiara. Se mua vetëm fresk më bëjnë. Mua më vijnë anash, po vetëm se ia prishin qejfin Kiarës. Nuk kam pasur kohë të rri shumë me të këtë periudhë prej filmit,

por e shoh që mërzitet nga disa komente. Lëreni rehat, çfarë ju ka bërë Kiara juve? Hajdeni m’i thoni mua ato që doni t’i thoni asaj, lëreni Kiarën!”, tha Luizi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: