Oktapodi ‘sulmon’ turistin dhe nuk e lëshon, video me miliona klikime

Një oktapod i është ngjitur në kurriz një pushuesi e nuk e lëshon, pavarësisht tentativave për ta larguar. Videoja po bën xhiron e rrjetit në Tik Tok është parë nga miliona përdorues.

Nëse do të kisha qenë unë do të kisha bërtitur me të madhe”, thotë një përdorues i Tik Tok teksa i bën share

Ndërsa videoja që është publikuar nga CristianCastagna7 është shoqëruar me mbishkrimin: Kur okotapodi bie në dashuri e nuk do të të lëshojë”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: