Çmenduri/ Babai zhyt foshnjën pa u ndalur në pishinë, bebja nxirrte…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kompleks pishinash në kryeqytet. Një person, kishte marrë foshnjën e tij disa muajshe në duar dhe zhytet me të, duke e mbajtur nën ujë për disa sekonda. Sipas JOQ, qytetarët raportojnë se fëmijë qante dhe nxirrte shkumë nga goja, por babai nuk ndalonte duke e zhytur. Një grua iu afrua që t’i merrte fëmijën por ai nuk ia dha.

Një grup qytetarët afrohen që t’i flasin por babai i është kthyer shpërthyer në të shara.

“Po ik mi debile, ik mos na çaj…Ik moj kokrra e ….,”-dëgjohet ai teksa thotë në video.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: