Keisi shpërthen në lot pas skenave të xhelozisë për Kristin: “Do largohem nga emisioni…

Keisi ka shpërthyer në lot pas skenave të afërta të Kristit me Erisën, konkurenten e “Kepit të Vip-ave”. Ajo bisedoi me Erisën dhe i tregoi se ato skena janë shumë të shëmtuara të bëhen në sy të saj, dhe se nuk mund të justifikohej “se ishte e pirë”.

Pikë së pari duhet të kemi respekt për njëra-tjetrën, jo për një mashkull, kjo gjëja është e fundit. Diçka që është e imja, dhe diçka që tashmë nuk është e imja, para syve të mi nuk mund t’i lejoj ato skena.

Në s’mund ta justifikojmë veten se jam e pirë, dhe e bëra. Se i bie se ne mund të bëjmë shumë gjëra pirë dhe të themi pastaj

“Më fal se isha e pirë”. S’mund të ndërtojmë gjerat kështu, është shumë e shëmtuar. Unë mbrëmë kam qenë shumë e shqetësuar, dhe mendova të marr Olsën në telefon dhe t’i them se do iki nga emisioni”, tha Keisi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: