Lëkundje tërmeti në Tiranë ,ja ku ishtë epiqëndra….

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vend mbrëmjen e sotme. Sipas EMSC epiqendra ka qenë 15 kilometra në verilindje të Tiranes ,Komuna Cudhi ,Bashkia Krujë.

Forca e tij ka qenë 2.9 ballë ,me thellësi 5 kilometra.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: