Ricky Martin nis “turin” në Shqipëri/ Ky është qyteti i parë që vizitoi artisti pas Tiranës…

Në mbrëmjen e 20 korrikut, pra ditës së nesërme, Ricky Martin do të mbajë një super koncert në Sheshin Skëndebej, teksa bëhet artisti i dytë latin pas Enrique Iglesias, që ngjitet në skenën e kryeqytetit brenda pak javësh. Megjithatë, ndryshe nga kolegu i tij, Ricky ka vendosur që të mos ndalojë në vendin tonë vetëm për eventin e shumëpritur,

por edhe për ta vizituar e për ta njohur më shumë Shqipërinë, teksa po i shfrytëzon këto ditë për të bërë një “tur” të disa qyteteve.

Sot, sipas postimeve të tij të fundit në Instagram, Martin, ka zgjedhur që ta kalojë një pjesë të ditës në Durrës, si qytetin bregdetar më të afërt me Tiranën, për të “përballuar” edhe vapën, ose të paktën të përpiqet.

96 gradët sigurisht nuk janë në celcius, edhe pse ndihet sikur është vërtetetë 96 gradë këto ditë, ndërsa Ricky duket se po e shijon eksperiencën në Shqipëri, ndërsa kujtojmë se ai këtu ndodhet me fëmijët e tij, por jo me ish-patnerin, me të cilin u ndaj vetëm pak javë më parë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: