Olta Gixhari shuan vapën nga helikopteri hidhet në pishinë(Video)

Aktorja dhe ish-banorja e “Big Brother Albania Vip 2”, edhe pse e zënë me xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, po shijon edhe pushimet. Në Instagram ajo ka postuar një video ku shihet që mbërrin me helikopter dhe përfundon në pishinë.

Komentet janë të shumta ndaj këtij veprimit të aktores…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: