Aksident i frikshëm në Prrenjas/ Përmbyset makina ,thyen krahun shoferi, shpëtojnë për mrekulli nëna dhe foshnja…

Një aksident i friskhëm ka ndodhur këtë të diel në aksin Librazhs-Prrenjas .Një makinë është përmbysur në mes të rrugës, pranë fshatit Pishkash. Siç shihet edhe nga foto, makina është rrokullisur në rrugë, ndërkohë që brenda mjetit ndodhej një grua dhe fëmija i saj një vjeç.

Fatmirësisht nëna dhe fëmija nuk kanë pësuar lëndime, ndërsa drejtuesi i mjetit ka thyer krahun.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: