Euro vijon renien, 1€ këmbehet me 100 Lekë…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 89.9 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë. Euro sot do të blihet me 100.2 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë,

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 115.1 lekë dhe do të shitet me 117.3 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: