Aksident në Ura e Fajancës në Korçë/ Makina përplaset me triçiklin në rrethrrotullim…

Aksident në unazën e qytetit, përplasen dy mjete. Sipas informacioneve nga vendngjarja, dy mjete janë përplasur në një rrethrrotullim, ndërsa një nga drejtuesit është dërguar me ambulancë në spitalin e Korçës. Mesohet se drejtuesi i triçiklit ka marrë dëmtime në fytyrë, ndërsa mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: