Motra e Rita Orës pushime në jug të Shqipërisë…

Edhe motra e Rita Ora, Elena, ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë pushimi këtë verë. Ajo ka ndarë disa foto në mediat sociale ku tregon se ndodhet në vendin tonë. Elena, e cila është edhe menaxhere e Ritës, ka shijuar edhe jetën e natës në Shqipëri pasi mori pjesë edhe në një koncert të Dafina Zeqiri.

Ndërkohë edhe prindërit e Ritës, Vera dhe Besnik gjatë këtyre ditëve kanë vizituar trevat shqiptare fillimisht ata ishin për pushime në Ulqin, e më pas u kthyen në shtëpinë e tyre, në Prishtinë.

Urojmë që shumë shpejt edhe Rita të na vizitojë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: