Klajdi Haruni prezanton për herë të parë partneren e tij dhe zbulon lajmin se së shpejti do të bëhet baba…

Prej disa javësh ka qarkulluar në media se këngëtari i njohur Korçar Klajdi Haruni, do të bëhet baba për herë të parë. Teksa fansat nuk dinin asgjë rreth partneres së tij, ai ka vendosur një ditë më parë që të tregojë disa detaje më shumë nga jeta e tij personale. Ai ndau me ndjekësit në “Instagram” një video ku zbulonte edhe partneren, e njëkohësisht konfirmonte lajmin e bukur se do të bëheshin prindër.

Të adhuroj pa fund por sot më shumë se kurrë, formën e barkut tënd…”,

ka shkruar Klajdi Haruni bashkëngjitur me videon që mori menjëherë mijëra pëlqime dhe urime.

Mirëpo, edhe pse këngëtari nuk e tregoi, është zbuluar identiteti i partneres dhe gjinia e bebes. Vajza që i ka rrëmbyer zemrën quhet Orgesa. Ndërkohë çifti do të bëhet prindër të një vajze.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: