Kiara shfaqet e lumtur në krahët e Luizit: “Historia jonë, si një film…

Duket se edhe për një kohë të mirë, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli do të kenë vëmendjen maksimale të publikut. Dyshja janë të pandashëm dhe shpesh herë ndajnë momente të ëmbël dhe romantike me njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Së fundmi ka qenë dedikimi i këngëtarit për Kiarën që ka ringjallur interesin e fansave për to.

Pas këtij dedikimi, Kiara mjaft e lumtur dhe mirënjohëse ndaj partnerit ka publikuar një video në rrjetet sociale.

Historia jonë, si një film”, ka shkruar moderatorja në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë se aktualisht çifti janë me pushime, bashkë me to është edhe nëna e Luizit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: