‘1 muaj pa u takuar’/Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu bllokojnë trafikun e Tiranës(Video)

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, dy moderatoret e njohura, që gjithashtu janë edhe mikesha të ngushta prej kohësh, kanë postuar një video të veçantë. Në këtë sezon vere, të dyja kanë pasur angazhime personale por edhe kanë zgjedhur të kalojnë pushimet jashtë Shqipërisë.

Ata janë takuar pas një muaji, ku kanë bllokuar edhe trafikun për një përqafim.

Kur ke një muaj pa takuar shoqen e ngushtë dhe nuk pret as të parkojë makinën”, shkruan Arbana në videon e postuar në Instagram, ndërsa ka falenderuar shoferin pas tyre që nuk i ra borisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: