E papritur/ Dafina Zeqiri anuloi koncertin për shkaqe shëndetësore: “Kërkoj falje…

Këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, nuk është në gjendjen e saj më të mirë. Artistja mesa duket është sëmurë, e për këtë shkak nuk mundet të jetë e pranishme në koncertet që ishin planifikuar për të.

Menaxheri i artistes ndau publikisht lajmin se për arsye shëndetësore, Dafina nuk mundi të performojë mbrëmë në Pejë.

“Kërkoj falje për mungesën në Pejë sonte për shkaqe shëndetësore, ju premtoj se shumë shpejt do t’ju sjell një super show për ju! E juaja, Dafina”, thuhej në deklaratën e anulimit të koncertit, duke mos treguar se çfarë ka saktësisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: