Euro dhe dollari nuk dalin nga gremina, ja me sa këmbehen sot….

Sot, më 3 Gusht 2023, dollari amerikan blihet me 92.5 lekë dhe shitet me 95.8 lekë. Euro blihet me 101.8 lekë dhe shitet 104.4 lekë. Paundi britanik blihet me 117.5 lekë dhe shitet me 120.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 105 lekë, ndërsa në shitje me 107.5 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: