Korça e nis me tërmet,ja epiqëndra…

Një tërmet i lehtë me magniture 3.6 balle ka rënë gjatë mëngjesit të sotëm në vendin tonë ,në Komunën e Pirgut ,22 km ne veriperëndim te Korçës.

Thellesia ishte 5km.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: