Jori Delli i ‘ve zjarrin’Vlorës, mahnit fansat me pozat me bikini….

Modelja shqiptare, Jori Delli u bë më e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania. Por, bukuroshja brune mbetet një emër mjaft i komentuar, kjo edhe për shkak të paraqitjeve të saj në rrjetet sociale.

Edhe imazhet e fundit që ajo ndau me fansat në llogarinë e saj të Instagramit nuk kanë kaluar pa vëmendje.

Jori ka postuar disa foto të reja nga pushimet në Vlorë, e në të cilat dukej në formë të mrekullueshme. me bikini të zeza.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: