Boshatisen plazhet e vendit, stuhi në Vlorë e Shëngjin…

Stuhi dhe reshje shiu kanë përfshirë vijën bregdetare të vendit. Qyteti bregdetar i Vlorës u përfshi nga stuhia paraditen e sotme duke krijuar trafik në rrugë .Stuhi dhe reshje shiu kanë detyruar pushuesit të boshatisin edhe plazhin e Shëngjinit këtë fundjavë.

Shiu vjen pas temperaturave ekstrem të valës afrikane që përjetoi vendi ynë. Reshjet priten të kalojnë shpejt ndërsa rikthehet dielli me temperaturat e verës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: