Babai i saj feston ditëlindjen/ Elvana Gjata prek me fjalët: ‘Të dua sa nuk tregohet…

Dita e sotme është shumë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Elvana Gjata pasi babai i saj feston ditëlindjen. Artistja ka zgjedhur fjalët më të veçanta për të uruar të atin në ditën e tij të lindjes, ku në ‘Instagram’ ka ndarë një foto krah babait të saj dhe krahas saj ka shkruar:

“Disiplina, vullneti yt jane frymezim per mua! Te dua sa nuk tregohet. Gezuar ditelindjen Babi im i shtrenjt!”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: