Despina Vandi prezantohet si big artistja në “Festen e Birrës në Korçë ,performon në 19 Gusht…

Kur kanë ngelur vetëm 11 dite larg …DESPINA VANDI prezantohet si big artistja në “Festen e Birrës 16-20 Gusht në Korçë”

Performanca e saj eshte në 19 Gusht…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: