Rama publikon pamjet nga Qukës -Qafë Ploçë :”Në Lotin 1 po punohet për Urën nr. 4…

Ky është kantieri i punimeve Qukës-Qafë Plloçë, ku në Lotin 1 po punohet për Urën nr. 4, me rrugët sekondare, me shtresat asfaltike, ndërtimin e mureve mbajtëse, mbrojtjen dhe stabilizimin e skarpatave ndërkohë që në Lotin 2, km 19 e deri në km 20, po punohet për ndërtimin e trasesë

VetëmPërpara️➡️🇦🇱 shkruan Rama

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: