Aksident i frikshëm në aksin Pogradec-Udënisht/ Peugeot humb kontrrollin dhe përplaset me trafikndarësen…

Një tjetër aksident ka ndodhur këtë të diel, në qytetin liqenor, pranë zonës së njohur si “Guri i Kuq” në aksin rrugor Pogradec-Udënisht. Një mjet tip “Peugeot” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me trafikndarësen. Mesohet se ka dëme të shumta materiale, por fatmirësisht pa të lënduar.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: