Festa e Birres ‘tund’ Korçën /Pas No Mercy , konfirmohet La Bouche .E Premte e zjarrtë në ritmet e muzikës dance…

Do të jetë SUPER mbrëmja e së premtes në Festën e Birrës në Korçë! Vijnë me ritmet fantastike të muzikës dance për të ndezur skenën LA BOUCHE

18 Gusht

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: