Këmbimi valutor 6 Gusht 2023…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93 lekë dhe do shitet me 94.8 lekë. Ndërkohë monedha evropiana do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 104 lekë.

Paundi britanik do blihet me 118 lekë dhe do shitet me 119.8 lekë

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: