‘Së bashku në dasmë’/ Foto që theu çdo rekord sot…

Luizi ka thyer rekord me postimin e fundit. Këngëtari ka publikuar një foto të shumëpritur, ku shfaqet me Kiarën dhe të ëmën. Së bashku duket se kanë qenë të ftuar në një dasmë, nga ku Luizi ka publikuar këtë foto që brenda pak minutash ka thyer rekord.

Foto ka mbledhur mbi 126 mijë pëlqime dhe më pas është publikuar edhe nga Kiara në Insta Story, e cila e ka shoqëruar postimin me një zemër.

Me këtë foto, Luizi ka treguar edhe njëherë se marrëdhënia e Kiarës me mamanë e tij është shumë e mirë. Nuse e vjehrrë shfaqen të buzëqeshura e të ulura pranë njëra-tjetrës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: