Përplaset nga makina, humb jetën 34-vjeçari shqiptar në Itali…

Një shqiptar 34-vjeçar ka humbur jetën në Livorno të Italisë si pasojë e një aksidenti tragjik. Viktima është identifikuar si Francesco Zhuta. Sipas mediave italiane, shqiptari po lëvizte me motor kur është goditur nga një makinë dhe ka përfunduar duke u përplasur me një pemë në anë të rrugës.

Shërbimet e urgjencës ndërhynë menjëherë, por 34-vjeçari ndërroi jetë si pasojë e plagëve të marra.

Drejtuesi i automjetit, një 57-vjeçar është ndaluar nga policia ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Francesco Zhuta ,34-vjeç

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: