Almeda dhe aktori i njohur turk shijojnë pushimet në jug: “Shqipëria ime e bukur….

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman prej vitesh zgjedhin që një pjesë të pushimeve të tyre t’i kalojnë në vendin tonë. Kështu kanë bërë edhe këtë vit duke vazhduar ‘traditën’ e tyre duke zgjedhur si destinacion jugun e Shqipërisë. Të dy kanë publikuar foto dhe video me të arritur në bregdetin shqiptar, duke zbuluar se po qëndrojnë në Dhërmi.

Çifti, që jeton në Turqi, janë prindër të dy fëmijëve, djalit Efehan dhe vajzës Alina.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: