Truekapo emocionon me dedikimin live në koncert: “Edhe sonte ia kemi dale nënë. Të dua shumë…

Koncerti i shumëpërfolur i Capital T ka rezultuar mjaft i suksseshëm ku nuk kanë munguar emrat të njohur të muzikës shqiptare por edhe botërore, përmendim këtu Akon. Ndërkohë që ka qënë një atmosferë e jashtzakonshme, duket se vëmendjen kryesore e ka marrë nëna e Capital T, i cila nuk ka munguar për të mbështetur djalin e tij

“Edhe sonte ia kemi dalë nënë”, ka thënë artisti teksa ka qënë në skenë. “Të dua” i thotë ai në koncert.

Dhe kaq është dashur që të pranishmit të koncert të brohorasin, duke dhënë një duartrokitje të fortë për nënën e artistit, e cila me siguri është ndjerë më krenare se kurrë më parë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: