Aksident i rëndë në Greqi, humbin jetën babë e bir….

Një aksident tragjik është raportuar ditën e sotme në Greqi. Drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një furgon. Si pasojë e përplasjes së fortë kanë humbur jetën babë e bir. Ngjarja ndodhi në afërsi të rrugës Akrotiriou – Megalochoriou.

Raportohet se gjithashtu edhe shoferi i fugonit ka mbetur i plagosur.

Shkaqet dhe rrethanat e sakta të aksidentit rrugor po hetohen nga nëndrejtoria e Policisë Thira.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: