(Video epike) Policët e surprizojnë hajdutin me tortën e ditëlindjes dhe presin të mbushë 18-vjeç për ta arrestuar….

Si e imagjinoni ditëlindjen më të keqe të jetës suaj? Me siguri nuk keni rregulluar asgjë, të gjithë ju kanë harruar dhe ju e kaloni natën vetëm duke parë televizor. Dhe pasi keni vuajtur, është koha të mësoni se ka më keq. Kur jeni 18 vjeç, e vetmja gjë për të cilën mendoni është të merrni miqtë tuaj dhe të pini në 7 të mëngjesit.

Një adoleshent nga Brazili nuk i ka përjetuar të gjitha këto.

Adoleshenti në fjalë akuzohet si një hajdut famëkeq.

Megjithatë, në Brazil të gjithë ata që janë të përfshirë në krime dhe janë nën 18 vjeç nuk mund të arrestohen. Oficerët prisnin që adoleshenti të mbushte 18 vjeç, ata shkuan në shtëpinë e tij dhe i bënë një surprizë për ditëlindjen e supozuar. I bëjnë festë ditëlindje dhe më pas e arrestojnë….

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: