Në lidhje dashurie ?Reperi italian publikon foton ‘e nxehte’ me Jori Dellin, ‘plasin’ komentet…

Modelja e njohur shqiptare, Jori Delli ka qenë së fundmi në qendër të mediave rozë, pasi prej kohësh është përfolur për një romancë me reperin italian Federico Palana, i njohur me emrin e artit Fred de Palma. Ky i fundit ka hedhur poshtë aludimet, duke konfirmuar romancën me ish-banoren e Big Brother Vip Albania.

Ai ka postuar në rrjete sociale një foto me modelen shqiptare, e cila duket me shpinë teksa postimin e shoqëron me shenjën e infinitit, ndërsa nuk kanë munguar edhe komentet me emrin e Jorit

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: