Kostandinos Argiros elektrizon Gjirokastrën(Video)

Si asnjëherë më parë Kalaja e Argjiros në Gjirokastër në kulmin e sezonit veror u mbush me qindra spektatorë. Këngëtari i mirënjohur grek Konstandinos Argiros, mbajti koncertin e tij të parë në qytetin e gurtë duke mbledhur mbrëmjen e 13 Gushtit, turistë e shumë dashamirës të muzikës së tij .

Kryebashkiaku Flamur Golemi ka publikuar një video që tregon atmosferën…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: